Nagrobki i Pomniki

Nagrobki Kielce, Chęciny

W zakładach pogrzebowych w Kielcach i Chęcinach oferujemy szeroki wybór pomników nagrobnych granitowych z doskonałej jakości kamienia naturalnego wydobywanego ze złóż krajowych. Polski granit to sprawdzony i ceniony materiał wykorzystywany do budowy trwałych pomników. Dzięki swoim właściwościom daje użytkownikowi gwarancję wytrzymałości, szczególnie w czasie trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych – a takie często cechują Kielce, Chęciny i okolice. Nasze nagrobki są odporne na mocne nasłonecznienie, obfite deszcze i silne mrozy. Jesteśmy producentem pomników nagrobnych i jako producent zapewniamy, że granitowe pomniki nagrobne wykonane przez naszą firmę przetrwają niejedną dekadę.

Odpowiadamy za każdym razem na liczne zapytania naszych Klientów. Pragniemy wyjaśnić, że na cenę pomnika wpływa kilka czynników, m.in. rozmiar, rodzaj kamienia, kolor (im ciemniejszy – tym twardszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne, ale trudniejszy w obróbce), wykończenie krawędzi płyt, styl wykonania napisu, dekoracje oraz elementy dodatkowe (jak wazony na kwiaty, figury, płaskorzeźby, krzyże itp.).

nagrobek
pomnik

Pomniki Kielce, Chęciny

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o wyborze pomnika nie jest łatwa, ponieważ dotyczy Bliskiej Osoby, która odeszła – a dla której przecież wciąż pragniemy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Nasi specjaliści zawsze doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla grobów pojedynczych, podwójnych i rodzinnych grobowców. Wiele nagrobków przez nas zrealizowanych mogą Państwo zobaczyć na cmentarzach w Kielcach i Chęcinach – choć zasięg naszego działania jest o wiele szerszy. Otrzymywane przez nas zlecenia na pomniki pochodzą z każdego zakątka regionu świętokrzyskiego. Rodziny które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług podczas przygotowania ceremonii pożegnalnych , mogą liczyć na korzystne zniżki na zakup i montaż pomnika w firmie EDEN.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć naszych realizacji. W celu zapoznania się z większą ilością pomników i dostępnych wzorów zapraszamy na nasze wystawy nagrobków pod adresami ul. Cmentarna 5b, 25-253 Kielce oraz Sitkówka 106 (obok szpitala w Czerwonej Górze), 26-060 Chęciny.