Nagrobki / Pomniki Kielce

W Zakładzie Pogrzebowym EDEN w Kielcach oferujemy szeroki wybór pomników nagrobnych granitowych z doskonałej jakości kamienia naturalnego wydobywanego ze złóż krajowych. Polski granit to sprawdzony i ceniony materiał. Dzięki swoim właściwościom daje użytkownikowi gwarancję wytrzymałości, szczególnie w czasie trudnych i zmiennych warunków atmosferycznych – a takie często cechują Kielce i okolice. Nasze nagrobki są odporne na mocne nasłonecznienie, obfite deszcze i silne mrozy. Jako producent zapewniamy, że granitowe pomniki nagrobne wykonane przez naszą firmę przetrwają niejedną dekadę.

Odpowiadając na liczne zapytania naszych Klientów pragniemy wyjaśnić, że na cenę pomnika wpływa kilka czynników, m.in. rozmiar, rodzaj kamienia, kolor (im ciemniejszy – tym twardszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne), wykończenie krawędzi płyt, styl wykonania napisu, dekoracje oraz elementy dodatkowe (jak wazony na kwiaty, figury, płaskorzeźby, krzyże itp.).

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o wyborze pomnika nie jest łatwa, ponieważ dotyczy Bliskiej Osoby, która odeszła – a dla której przecież wciąż pragniemy wszystkiego, co najpiękniejsze.

Dlatego właśnie nasi specjaliści doradzą Państwu najlepsze rozwiązania dla grobów pojedynczych, podwójnych i rodzinnych grobowców. Wiele nagrobków przez nas zrealizowanych mogą Państwo zobaczyć na cmentarzach w Kielcach i Chęcinach – choć zasięg naszego działania jest o wiele szerszy. Otrzymywane przez nas zlecenia na pomniki pochodzą z każdego zakątka regionu świętokrzyskiego.