O nas

Zakład Pogrzebowy EDEN powstał w 1980 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, której właścicielem jest Wacław Lisek. Od czterech dekad służymy naszą pomocą tym mieszkańcom województwa świętokrzyskiego, którzy muszą się mierzyć z doświadczeniem śmierci Bliskiej Osoby. Przez całą dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji i organizujemy ceremonie pogrzebowe, które charakteryzują się pięknem i dostojeństwem. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych w Kielcach i okolicach pozwoliło nam wypracować wizerunek EDENU jako firmy godnej zaufania. Tym zaufaniem obdarzają nas coraz liczniejsze osoby, które wiedzą, że nie zawiedziemy ich oczekiwań i dołożymy wszelkich starań, aby godnie pożegnać ich Najbliższych.

EDEN kładzie duży nacisk nie tylko na wysoką jakość usług pogrzebowych, ale także na rozwój. Ta postawa zaangażowania w wykonywanie obowiązków zawodowych została dostrzeżona i w 2001 roku powierzono naszej firmie administrację cmentarza parafialnego w Chęcinach. Jesteśmy odpowiedzialni za jego zarządzanie oraz obsługę. Stale dostosowujemy się także do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów wprowadzając nowe usługi oraz udoskonalając te, które od wielu lat znajdują się w naszej ofercie.

firma pogrzebowa eden
Eden

W 2009 roku został oddany do użytku nowoczesny i przestronny Dom Pogrzebowy. Charakteryzuje się on dogodną lokalizacją oraz niezwykle funkcjonalnym wyposażeniem. Mieści się w nim m.in. chłodnia, pomieszczenia w których przygotowujemy Zmarłych do pochówku, dwie kaplice (sale pożegnań) oraz sala ekspozycyjna z trumnami i urnami.

Zakład Pogrzebowy EDEN gwarantuje, że Państwo znajdą u nas nie tylko pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej, ale także niezbędne wszechstronne wsparcie. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdej rodziny. Jest to możliwe również dlatego, że nasza firma nie korzysta z usług żadnych pośredników. W wielu wymiarach jesteśmy samowystarczalni: we własnym zakresie produkujemy trumny, sami wykonujemy wszelkie prace cmentarne, a także dbamy o oprawę florystyczną, przygotowując wieńce, wiązanki. Wykonujemy także nagrobki.

Zawsze – przez całą dobę – jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby służyć wsparciem w tych najtrudniejszych chwilach.