Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
18 wpisów.
Grażyna Słowacka napisał/a 29 lutego 2024
Bardzo dziękujemy za piękny i elegancki pogrzeb oraz za piękną oprawę florystyczną. Każdy szczegół był dopracowany z dbałością o najmniejsze detale, co sprawiło, że ceremonia była niezwykle godna i wzruszająca. Dzięki Państwa profesjonalizmowi i wrażliwości udało się stworzyć atmosferę pełną szacunku i pamięci
Małgorzata i Bogusław C. napisał/a 12 czerwca 2023
Składamy wszystkim Pracownikom firmy EDEN serdeczne podziękowania za wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy Heleny. Dziękujemy za profesjonalizm, wyrozumiałość, niezwykłą empatię, troskę o detale... Pomogliście Państwo w niezwykle godny i profesjonalny sposób zamknąć delikatnie ważne drzwi w naszym życiu.
Anna K. napisał/a 31 marca 2023
Nie spodziewałam się, że ze strony pracowników firmy pogrzebowej można otrzymać tyle wyrozumiałości i cierpliwości. Panowie dziękujemy. Zakład pogrzebowy jak najbardziej na najwyższym poziomie. Nie był to dla nas łatwy moment w życiu, dlatego mogę stwierdzić że naprawdę spotkaliśmy się z dobrą i życzliwą organizacją.
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za przesłaną opinię. Jest nam niezwykle miło czytać, że udało nam się Państwu pomóc w trudnym czasie i że nasi pracownicy okazali się wyrozumiali i cierpliwi. Doceniamy Państwa słowa uznania i jesteśmy dumni, że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Zawsze staramy się służyć pomocą w tak trudnych momentach i cieszymy się, że udało nam się przynieść ulgę w Państwa smutku. Z poważaniem, Usługi Pogrzebowe Eden
Stanisława. K napisał/a 2 stycznia 2023
Po zorganizowanym pogrzebie przez Eden śmiało można stwierdzić, iż jest to zakład godny zaufania i polecenia. Profesjonalizm i takt to dwa słowa opisujące Eden.
Adam Nawrot napisał/a 17 października 2022
Pogrzeb mojego Taty został zorganizowany w sposób profesjonalny. Firma taktowna, życzliwa, obowiązkowa, perfekcyjna( tym bardziej, że pogrzeb był zorganizowany w mieście oddalonym znacznie od Kielc). Jesteśmy wraz z najbliższą rodziną Im bardzo za to wdzięczni.
Monika napisał/a 24 czerwca 2022
W tym tygodniu pochowałam MAMĘ. Firma Eden zadbała o wszystko począwszy od transportu ciała z innego miasta po piękne kwiaty, autobus, oprawę muzyczną podczas pożegnania w domu pogrzebowym i na cmentarzu. Pracownicy w kościele kilkukrotnie układali wieńce donoszone przez uczestników pogrzebu tak, aby ładnie wyglądały. Mają bardzo duży wybór trumien. Usłyszałam także jakie drobiazgi mogę włożyć do trumny, a czego nie wkładać. Poinformowali mnie, że mogę napisać pożegnanie, które odczyta ksiądz. Poprowadzili mnie jak dziecko za rączkę w tych trudnych chwilach. Jestem im za to bardzo wdzięczna. Sama bym sobie nie poradziła. Naprawdę kompleksowa, profesjonalna usługa, pracownicy bardzo mili. Firma godna polecenia.
Romuald z żoną z Kielc napisał/a 29 kwietnia 2022
Moja żona była cudowną kobietą, długo chorowała, byłem przy niej w każdej wolnej chwili. Żona miała pewne życzenia związane z pochówkiem i wszystko zostało zorganizowane przez Firmę Eden tak jak miało być. Do tego ceny mają bardzo konkurencyjne, kwiaty świeże, miła obsługa, duży wybór trumien. Jestem szczęśliwy, że trafiłem na ten zakład pogrzebowy . Wszystkim polecam usługi tego zakładu pogrzebowego.
Danuta napisał/a 22 grudnia 2021
Bardzo chciałam podziękować firmie Eden za organizację pogrzebu mojego męża Stefana. Wasza pomoc, wsparcie i zaangażowanie okazała się niezwykła. Dziekuję.
Ewa Mielniczuk napisał/a 25 października 2021
Wraz z całą rodziną dziękujemy z całego serca za zorganizowanie pogrzebu naszej MAMY .Ze strony Zakładu Pogrzebowego EDEN to był tylko profesjonalizm,delikatność, współczuciem wszystkie działania na najwyższym poziomie.Oprawa muzyczna królewska. Najlepszy zakład pogrzebowy w Kielcach i okolicy godny polecenia. Ewa i Andrzej Mielniczuk 20 październik 2021r
Leszek Sz. napisał/a 16 października 2021
Polecam ta firmę, według mnie najlepsza w Kielcach i okolicy. Zanim się zdecydowaliśmy to byliśmy w kilku i mieliśmy kilka niestandardowych kwestii dla nich nie było z niczym problemu - wielki + i szacunek za to ze nas ktoś posłuchał a nie w ciemno rzucał kwotami.
Jagodzińska Ewelina napisał/a 15 czerwca 2021
Organizowałam już dwa pogrzeby z zakładem pogrzebowym Eden. Zarówno przy pierwszym, jak i drugim pogrzebie nie miałam uwag i zastrzeżeń. Pracownicy bardzo kontaktowi, odpowiadają na wszystkie pytania, rozwiewają wątpliwości. Obsługa pogrzebu zorganizowana z wielką starannością. Zdecydowanie wart polecania zakład pogrzebowy.
M.M napisał/a 7 kwietnia 2021
Pogrzeb był bardzo wzruszający, pracownicy zakładu Eden zrobili wszystko, aby miał on podniosły charakter. Oprawa florystyczna i muzyczna przepiękna.
Barbara napisał/a 12 stycznia 2021
Po stracie cudownego męża, ojca i dziadka cała moja rodzina była wstrząśnięta. Jego odejście było dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Chcieliśmy podziękować całemu zakładowi Eden za organizację pięknego i godnego pogrzebu, okazaliście nam dużo wsparcia i zrozumienia, którego potrzebowaliśmy.
E.M. ZUBER napisał/a 13 grudnia 2019
Kiedy zmarła seniorka naszej rodziny i dopadły nas smutne dni przed pogrzebem,w sercach żal i ból,kłębiące się myśli. Ktoś ze znajomych polecił nam Zakład Pogrzebowy,,EDEN" w Kielcach. Pierwsza wizyta w siedzibie firmy i nagła ulga; Oni wszystko nam załatwią! Pani w biurze w sposób bardzo serdeczny przedstawiła nam ,,ścieżkę" którą mamy iść. Pomogła nam wybrać trumnę o jakiej marzyła nasza droga zmarła. Doradziła nam jak uświetnić tę smutną uroczystość i właściwie tu nasza rola się skończyła-staliśmy się tylko uczestnikami.Dalej ze strony firmy to był tylko profesjonalizm,punktualność,delikatność i wszystkie działania na najwyższym poziomie.Panowie zabezpieczający ceremonię pogrzebu wszystkie czynności wykonywali w tak profesjonalny i delikatny sposób jakby ich nie było. Robili wszystko bardzo delikatnie -trumna nigdy o nic nie stuknęła. Firma,,EDEN" to PROFESJONALIZM, TAKT, PUNKTUALNOŚĆ i to wszystko do trzeciej potęgi. DZIĘKUJEMY KOCHANI ! Zakład Pogrzebowy ,,EDEN" w Kielcach Serdecznie wszystkim POLECAMY !!!
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Serdecznie dziękujemy Zakład Usług Pogrzebowych Eden
Agnieszka napisał/a 11 października 2019
Wraz z całą Rodziną dziękujemy z całego serca za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty. Dziękujemy za wsparcie Pani z zakładu pogrzebowego, która obsłużyła nas z empatią, a zarazem była bardzo konkretna, co dodało nam sił. Dziękujemy również Panom "obsługującym" samą uroczystość - dzięki Nim wszystko odbyło się bardzo spokojnie, Panowie cały czas kontrolowali czy nasza Rodzina jest już w komplecie pod kościołem, czy mogą wyjechać karawanem na cmentarz (czy my już wyjechaliśmy z parkingu, żeby móc jechać za Nimi), bardzo delikatnie obchodzili się ze wszystkim (z trumną, z kwiatami) dzięki czemu mogliśmy w spokoju uczestniczyć w ceremonii, o nic się nie martwiąc. To było niezwykle trudne wydarzenie dla naszej Rodziny, a dzięki Państwu było nam odrobinę lżej.
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za te miłe słowa.
Anna Zakrzewska napisał/a 13 września 2019
Serdecznie dziękuję Pracownikom firmy Eden za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Z ogromną starannością, dosłownie z dnia na dzień, dopracowali każdy szczegół. Zajęli się mną z troską i wyrozumiałością, rozumiejąc moje niezdecydowanie, obawy i totalne zaćmienie umysłowe oraz spełniając wszystkie moje oczekiwania. Mogłam też liczyć na wsparcie przy zakupie miejsca na cmentarzu. Kompleksowa pomoc na bardzo wysokim poziomie, za naprawdę rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam Zakład pogrzebowy Eden. Nie mogłam trafić lepiej. Drodzy, dzięki Wam ten wielki chaos udało się okiełznać w parę godzin. Bardzo, bardzo Wam dziękuję.
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Dziękujemy Pani Anno.
Rodzice - J.K. Bielkowscy z Kielc napisał/a 24 czerwca 2019
Wierzę, że słowa 'Dziękuję' choć skromne, jednak odadzą naszą wdzięczność za organizację i przygotowanie pięknego pogrzebu naszego Syna Piotra. Wszystko odbyło się z wielką kulturą, taktem oraz powagą. Raz jeszcze dziękujemy.
Rodzina Zawidzkich z Kielc napisał/a 14 czerwca 2019
Pogrzeb naszej Babci był naprawdę królewskim pożegnaniem. Bo była Ona dla nas jak kochana przez wszystkich królowa. Wyrażamy naszą wdzięczność dla firmy Eden, która wyczuła, jak ważne i trudne to dla nas chwile i uczyniła wszystko, aby były one nie tylko łatwiejsze do przeżycia, ale przede wszystkim piękne.