Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Liczba opinii: 3
Anna Zakrzewska napisał/a 13 września 2019:
Serdecznie dziękuję Pracownikom firmy Eden za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Z ogromną starannością, dosłownie z dnia na dzień, dopracowali każdy szczegół. Zajęli się mną z troską i wyrozumiałością, rozumiejąc moje niezdecydowanie, obawy i totalne zaćmienie umysłowe oraz spełniając wszystkie moje oczekiwania. Mogłam też liczyć na wsparcie przy zakupie miejsca na cmentarzu. Kompleksowa pomoc na bardzo wysokim poziomie, za naprawdę rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam Zakład pogrzebowy Eden. Nie mogłam trafić lepiej. Drodzy, dzięki Wam ten wielki chaos udało się okiełznać w parę godzin. Bardzo, bardzo Wam dziękuję.
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Dziękujemy Pani Anno.
Rodzice - J.K. Bielkowscy z Kielc napisał/a 24 czerwca 2019:
Wierzę, że słowa 'Dziękuję' choć skromne, jednak odadzą naszą wdzięczność za organizację i przygotowanie pięknego pogrzebu naszego Syna Piotra. Wszystko odbyło się z wielką kulturą, taktem oraz powagą. Raz jeszcze dziękujemy.
Rodzina Zawidzkich z Kielc napisał/a 14 czerwca 2019:
Pogrzeb naszej Babci był naprawdę królewskim pożegnaniem. Bo była Ona dla nas jak kochana przez wszystkich królowa. Wyrażamy naszą wdzięczność dla firmy Eden, która wyczuła, jak ważne i trudne to dla nas chwile i uczyniła wszystko, aby były one nie tylko łatwiejsze do przeżycia, ale przede wszystkim piękne.