Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Liczba opinii: 9
Leszek Sz. napisał/a 16 października 2021:
Polecam ta firmę, według mnie najlepsza w Kielcach i okolicy. Zanim się zdecydowaliśmy to byliśmy w kilku i mieliśmy kilka niestandardowych kwestii dla nich nie było z niczym problemu - wielki + i szacunek za to ze nas ktoś posłuchał a nie w ciemno rzucał kwotami.
Jagodzińska Ewelina napisał/a 15 czerwca 2021:
Organizowałam już dwa pogrzeby z zakładem pogrzebowym Eden. Zarówno przy pierwszym, jak i drugim pogrzebie nie miałam uwag i zastrzeżeń. Pracownicy bardzo kontaktowi, odpowiadają na wszystkie pytania, rozwiewają wątpliwości. Obsługa pogrzebu zorganizowana z wielką starannością. Zdecydowanie wart polecania zakład pogrzebowy.
M.M napisał/a 7 kwietnia 2021:
Pogrzeb był bardzo wzruszający, pracownicy zakładu Eden zrobili wszystko, aby miał on podniosły charakter. Oprawa florystyczna i muzyczna przepiękna.
Barbara napisał/a 12 stycznia 2021:
Po stracie cudownego męża, ojca i dziadka cała moja rodzina była wstrząśnięta. Jego odejście było dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Chcieliśmy podziękować całemu zakładowi Eden za organizację pięknego i godnego pogrzebu, okazaliście nam dużo wsparcia i zrozumienia, którego potrzebowaliśmy.
E.M. ZUBER napisał/a 13 grudnia 2019:
Kiedy zmarła seniorka naszej rodziny i dopadły nas smutne dni przed pogrzebem,w sercach żal i ból,kłębiące się myśli. Ktoś ze znajomych polecił nam Zakład Pogrzebowy,,EDEN" w Kielcach. Pierwsza wizyta w siedzibie firmy i nagła ulga; Oni wszystko nam załatwią! Pani w biurze w sposób bardzo serdeczny przedstawiła nam ,,ścieżkę" którą mamy iść. Pomogła nam wybrać trumnę o jakiej marzyła nasza droga zmarła. Doradziła nam jak uświetnić tę smutną uroczystość i właściwie tu nasza rola się skończyła-staliśmy się tylko uczestnikami.Dalej ze strony firmy to był tylko profesjonalizm,punktualność,delikatność i wszystkie działania na najwyższym poziomie.Panowie zabezpieczający ceremonię pogrzebu wszystkie czynności wykonywali w tak profesjonalny i delikatny sposób jakby ich nie było. Robili wszystko bardzo delikatnie -trumna nigdy o nic nie stuknęła. Firma,,EDEN" to PROFESJONALIZM, TAKT, PUNKTUALNOŚĆ i to wszystko do trzeciej potęgi. DZIĘKUJEMY KOCHANI ! Zakład Pogrzebowy ,,EDEN" w Kielcach Serdecznie wszystkim POLECAMY !!!
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Serdecznie dziękujemy Zakład Usług Pogrzebowych Eden
Agnieszka napisał/a 11 października 2019:
Wraz z całą Rodziną dziękujemy z całego serca za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty. Dziękujemy za wsparcie Pani z zakładu pogrzebowego, która obsłużyła nas z empatią, a zarazem była bardzo konkretna, co dodało nam sił. Dziękujemy również Panom "obsługującym" samą uroczystość - dzięki Nim wszystko odbyło się bardzo spokojnie, Panowie cały czas kontrolowali czy nasza Rodzina jest już w komplecie pod kościołem, czy mogą wyjechać karawanem na cmentarz (czy my już wyjechaliśmy z parkingu, żeby móc jechać za Nimi), bardzo delikatnie obchodzili się ze wszystkim (z trumną, z kwiatami) dzięki czemu mogliśmy w spokoju uczestniczyć w ceremonii, o nic się nie martwiąc. To było niezwykle trudne wydarzenie dla naszej Rodziny, a dzięki Państwu było nam odrobinę lżej.
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za te miłe słowa.
Anna Zakrzewska napisał/a 13 września 2019:
Serdecznie dziękuję Pracownikom firmy Eden za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Z ogromną starannością, dosłownie z dnia na dzień, dopracowali każdy szczegół. Zajęli się mną z troską i wyrozumiałością, rozumiejąc moje niezdecydowanie, obawy i totalne zaćmienie umysłowe oraz spełniając wszystkie moje oczekiwania. Mogłam też liczyć na wsparcie przy zakupie miejsca na cmentarzu. Kompleksowa pomoc na bardzo wysokim poziomie, za naprawdę rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam Zakład pogrzebowy Eden. Nie mogłam trafić lepiej. Drodzy, dzięki Wam ten wielki chaos udało się okiełznać w parę godzin. Bardzo, bardzo Wam dziękuję.
Odpowiedź administratora przez: zupeden
Dziękujemy Pani Anno.
Rodzice - J.K. Bielkowscy z Kielc napisał/a 24 czerwca 2019:
Wierzę, że słowa 'Dziękuję' choć skromne, jednak odadzą naszą wdzięczność za organizację i przygotowanie pięknego pogrzebu naszego Syna Piotra. Wszystko odbyło się z wielką kulturą, taktem oraz powagą. Raz jeszcze dziękujemy.
Rodzina Zawidzkich z Kielc napisał/a 14 czerwca 2019:
Pogrzeb naszej Babci był naprawdę królewskim pożegnaniem. Bo była Ona dla nas jak kochana przez wszystkich królowa. Wyrażamy naszą wdzięczność dla firmy Eden, która wyczuła, jak ważne i trudne to dla nas chwile i uczyniła wszystko, aby były one nie tylko łatwiejsze do przeżycia, ale przede wszystkim piękne.