Oprawa muzyczna

muzyka na pogrzeb

Uroczystości pogrzebowe, choć smutne, należą do najbardziej podniosłych w ludzkim życiu. Żegnając Kochaną Osobę pragniemy jej okazać w każdy możliwy sposób, jak bardzo była ona nam droga. Jednym z tych sposobów jest troska o jak najpiękniejszą oprawę ceremonii. W trosce tej liczy się każdy detal.

Troska o takie właśnie detale – nawet najdrobniejsze – charakteryzuje Zakład Pogrzebowy EDEN. Staramy się zawsze poznać sugestie i oczekiwania Rodziny Zmarłego, aby móc na nie odpowiedzieć możliwie najdokładniej. Także bowiem nam zależy na jak najpiękniejszym przebiegu uroczystości. Wiemy bowiem, że Ostatnia Droga jest niepowtarzalna i na długo zapada w pamięć jej uczestników. Pragniemy, żeby ta pamięć zawierała same dobre wspomnienia.

Oprawę muzyczną mamy zapewnioną dzięki obecności w naszym zespole profesjonalnego trębacza. Ma on doświadczenie pracy w orkiestrze wojskowej, a obecnie gra w filharmonii świętokrzyskiej w Kielcach. Wykonuje on utwory zarówno solowo, jak i z towarzyszeniem innych instrumentów. Jest też możliwość wynajęcia skrzypka, a nawet całej orkiestry.

Na życzenie Klienta organizujemy oprawę muzyczną w kościele i na cmentarzu, a także nagłośnienie. W przypadku wyboru świeckiej ceremonii żałobnej zapewniamy mistrza ceremonii, który czuwa nad jej właściwym przebiegiem oraz wygłasza mowę pożegnalną.