Transport

transport zmarłych

Transport Zmarłych należy do usług pogrzebowych, którym poświęcamy naszą szczególną uwagę i zaangażowanie. Jest ono konieczne, aby nasi Klienci mogli szybko i sprawnie uzyskać od nas wszelkie możliwe wsparcie.

Zakład Pogrzebowy EDEN zapewnia całodobowy przewóz osób zmarłych z domów i szpitali do własnej chłodni. Wystarczy telefonicznie podać dokładny adres, pod który pracownicy naszej firmy mają się udać – a pojawią się oni w najkrótszym możliwym czasie.

W celu zlecenia usługi eksportacji Zmarłych prosimy dzwonić pod telefony całodobowe: 601 952 702 oraz (41) 34 457 00.

Nie są to jedyne usługi transportu Zmarłych. Oferujemy bowiem również usługę przewozu ciał oraz prochów Zmarłych, a także – jeśli taka będzie potrzeba – podejmujemy się wykonania usługi pogrzebowej na terenie całej Polski.

Ceremonie pogrzebowe, które powierzone zostają naszej trosce, są obsługiwane dwoma autami. Jedno z nich to luksusowy karawan – tak zwany prezydencki – a drugi to samochód transportujący kwiaty. Takie rozwiązanie usprawnia usługę pogrzebową i podnosi znacznie jej prestiż, nie generując zarazem dodatkowych kosztów pogrzebu, co pozwala na całościowe zachowanie konkurencyjnych cen.