Krajowy Transport

karawan przed zakładem

Transport Zmarłych to usługa, której poświęcamy szczególną uwagę i zaangażowanie. Jest ono konieczne, aby nasi Klienci mogli szybko i sprawnie uzyskać od nas wszelkie możliwe wsparcie.

 

Zakład Pogrzebowy EDEN z Kielc zapewnia całodobowy przewóz osób zmarłych z domów, hospicjów i szpitali do własnej chłodni. Wystarczy telefonicznie podać dokładny adres, pod który mamy się udać – a nasi wykwalifikowani pracownicy pojawią się w najkrótszym możliwym czasie.

 

W celu zlecenia usługi eksportacji Zmarłych prosimy dzwonić pod telefony całodobowe: 601 952 702 oraz (41) 34 457 00.

Transport zmarłych z całej Polski

Nie są to jedyne usługi transportu Zmarłych. Oferujemy również możliwość przewozu ciał oraz prochów Zmarłych, a także jesteśmy gotowi podjąć się wykonania usługi pogrzebowej na terenie całego kraju, jeśli taka będzie Państwa potrzeba.

Ceremonie pogrzebowe, które są nam powierzane, obsługujemy dwoma samochodami. Jeden z nich to luksusowy karawan, zwany również karawanem prezydenckim, natomiast drugi to samochód służący do transportu kwiatów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, usługa pogrzebowa odznacza się wyjątkowym standardem i prestiżem, nie generując dodatkowych kosztów. To umożliwia nam utrzymanie konkurencyjnych cen.