Międzynarodowy Transport Zwłok

karawan Jaguar

Nasz zakład pogrzebowy jest zdeterminowany, by zapewnić godny pochówek dla Zmarłych, niezależnie od odległości czy granic. Dlatego oferujemy usługę sprowadzania Bliskich z zagranicy. Wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę w ramach międzynarodowego transportu zwłok odbywają się z najwyższą dbałością o zachowanie etycznych i prawnych norm, aby zapewnić naszym Klientom poczucie spokoju.

Nasz doświadczony zespół specjalistów ds. międzynarodowego transportu zwłok dba o załatwienie wszystkich procedur związanych ze sprowadzaniem Zmarłych z krajów Europy, a nawet i całego świata. W Państwa imieniu zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, w tym uzyskiwaniem odpowiednich dokumentów, potrzebnych zezwoleń oraz certyfikatów, aby sprawnie pokonywać granice i unikać opóźnień.

Dysponujemy nowoczesnymi i odpowiednio przystosowanymi karawanami do przewozu Zmarłych na duże odległości. Zapewniają one właściwe warunki, aby bezpiecznie i bezproblemowo transportować ciało Osoby Zmarłej do rodzinnego kraju. Zajmujemy się także przewozem prochów w urnach, które również starannie zabezpieczamy.